můj názor na dostihy - aneb rozdíly jsou....

16. října 2010 v 16:13 | kishinka
                                            zdroj photography - tady
Ahoj , můj názor na dostihy se velice měnil , strávila jsem několik hodin uvažováním nad tím jistli jsou dostihy zprávné nebo špatné , na tomto blogu se názory jen hrnuly a můj konečný názor zní -Dostihy jako takové jsou pro koně kteří chtějí běhat, a chtějí si svůj závodní život plně užívat ! Ovšem pokud žokej není tak dobrý na dostihy a ví to ! Tak by je skoněm neměl běhat zvláště né těžké -podle mě . Mlže s epak brzo něco stát npř.v rychlích steeplechase ,kůň ze špatným jezdcem může přijít i oživot ! A to podle mě není zprávné .... Ovšem někteří návštěvníci blogu nabyly dojmu že jsem proti JÍZDĚ na koni což je zase úplný nesmysl :/ Já sama na koni jezdím  a myslí že jezdit na koni je dobrá věc , koně se tak trénují a zdokonalují a někteří pak dokonce pomáhají postiženým dětem a lidem což je opravdu skvělé :)  ale teď zpátky k těžkým dostihům - na světě je zpoustu milích,vlídných žokejů milující koně jako nikdo na světě kterým když se koni něco stane ,zůstanou přiněm i v nejtemnějších chvilkách (což je dobré :) ) Ale pak jsou žokejové kteří jsou zlostní že prohrajou a dokonce za svou vlastní chybu viní koně!! Což je podle mě hrozné!! Jsou schopni dát koně na jatka když se jím něco stane a vůbec se chovají strašně!!!!!
Ale sport s koňmi je jako takový určitě úžasná věc ,kterou miluje každý jezdec i kůň ! A má konečná věta - milovat koně pro pohár a peníze je nesmysl !Ale milovat koně pro šťastné vzpomínky z jeho hřbetu to už smysl dává   ......
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Áďa Áďa | Web | 27. října 2010 v 9:55 | Reagovat

Souhlasím z tebou

2 _HorseSss_ _HorseSss_ | Web | 29. října 2010 v 11:45 | Reagovat

Jo přesně! Dostihy nejsou špatné! Kdyby ty koně se báli jezdit ty dostihy už by se jim tam nekonečně plašily a nechtěli by vůbec běhat. Já chodím na dostihy a jedenomu koni sal žokej a běžel dál, proč? protože ho dostihy baví, pro koně jsou dostihy potěšením jako je pro nás sport!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama