Naděje pro koně (útulek) a jak můžete pomoct i vy!

14. února 2013 v 8:52 | Volnahriva
Ahoj, na internetu jsem narazila na zajímavý útulek pro koně - jmenuje se: "Naděje pro koně". Odkupuje týrané, podvyživené a jateční koně a následně jim poskytuje léčbu, klidný důchod a umisťuje je do nových domovů (pakliže jsou toho koně schopni). Což je podle mě úžasná věc. :)

Najdete tam spoustu věcí - např. jak postupovat při nalezení týraného koně, poradnu a mnohé další důležité věci. Útulek najdete na této (klikni na slovo "této") adrese.

-------
Chceš útulku pomoct i ty? V tom případě si můžeš koupit nějaký předmět v internetovém obchodu tohoto útulku. Je tam např. podkova, plátěná taška, keramický hrníček, tričko a pohlednice. Jak píšou na stránkách sami - výtěžek z propagačních předmětů je určen pro potřeby koní žijících v útulku nebo na pomoc dalším koním žijícím v nevhodných životních podmínkách.
Pomozte útulku a kupte si alespoň ty pohlednice za 5 kč. :) Je na vás, jakou částku přispějete (předměty jsou od 5,- do 250,-), ale věřím, že útulek by vám byl vděčný. :) Já sama se chystám přispět a myslím, že i vy ostatní byste měli. :)
Odkaz na prodej propagačních předmětů: ZDE
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 aln aln | Web | 21. června 2015 v 9:13 | Reagovat

půjčky v liberci :-|

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama