Pomoz koním v útulku!

27. dubna 2014 v 16:36 | Volnahriva
Zdravím, našla jsem další koňský útulek, jenž si žádá vaší pomoc. Jedná se o příspěvek na seno pro koně žijící právě v tomto útulku. Odkaz přímo na oficiální stránky útulku a bližší informace získáte rozkliknutím celého článku. Věřím, že se najdou dobré duše, které útulek nevelkou finanční částkou podpoří.

Text přetažený přímo ze stránek útulku S.O.S. Život pro koně:

"Útulek se potýká s nedostatkem sena.Vzhledem k tomu,že jsme s koncem roku 2013 přišli o nájem všech luk(14ha),které se majitelka rozhodla prodat,potýkáme se s nedostatkem sena pro koně.Veškeré seno tedy musíme kupovat.Při počtu 12koní to znamená částku téměř 100 000,-Kč.Pomoci koním můžete nejen klasickým finančním příspěvkem(obdržíte samozřejmě potvrzení o daru),ale také např. zakoupením nových Omalovánek,které poskytla firma Harcovka-fitnes a relax studio z Frýdlantu nad Orlicí nebo si můžete zakoupit samolepky útulkových koníků v hodnotě 20,50 a 100,-Kč.Vše můžete objednat přes náš e-mail b.filipova@seznam.cz.
V nejbližší době zde na stránkách otevřeme e-shop se zajímavými výrobky.Jejich zakoupením pomůžete koním a dalším zvířatům v útulku."

- (zakoupit si můžete originální omalovánky či samolepku, náhled naleznete přímo na stránkách útulku)
Text nepokládám za vlastní, pouze jej šířím pro dobrou věc. :)
odkaz: http://www.soszivotprokone.wz.cz

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama